Розробка меню для веб-сайту: сервіси та кольори
Полезное - Полезное

Меню - невід'ємна частина дизайну сайту, без якого не існує жодного сайту (я маю на увазі «пристойних»).

alt

Меню служить навігацією по сайту, що звичайно спрощує «життя» відвідувачам вашого сайту. Якщо ви знаходитесь на цій сторінці, значить ви відвідали її, щоб дізнатися «Як створити меню для сайту». Створювати меню для сайту з одного боку легко, з іншого складно.

Якщо ви хочете «унікальне» меню, якого немає ні на якому сайті, то вам доведеться здорово потрудитися, а саме знати трохи про HTML, CSS і можливо користуватися фотошопом. Якщо ви все це вмієте, то через деякий час ви зможете створити щось «подібне» меню. А що робити тим, хто не вміє робити меню сам або не вистачає знань. Тоді йому допоможуть фахівці, що виконують розробку сайтів, які спеціалізуються на цьому. Тут думки можуть розійтися. Деякі порахують, що це добре, тому що це дуже швидко і зручно, а інші незгодна скажуть: «А навіщо мені створювати вже 145 меню для сайту, яке є вже на багатьох сайтах, а що якщо воно ще й платно?» Хто як вважає , особисто моя думка дотримується першого варіанту. Це само швидко і не треба «ламати» голову, щоб зробити щось своє, а потім шкодувати про витрачений час. Я думаю ця стаття допоможе вам створити красиве меню для вашого сайту за кілька хвилин. Ніяких «кодів», тільки сервіси по «Створенню меню».

Перед тим, як почати огляд я хочу трохи розповісти про типи меню. Головне і додаткове. У головному меню розміщуються посилання на сторінки вашого сайту, які важливі більше, ніж інші, а також я туди раджу поміщати «сайтмап» вашого сайту. Додаткове. У ньому зазвичай які-небудь розділи вашого сайту, додаткова інформація та інші другорядні розділи. Вертикальне і горизонтальне. Вертикальне меню зазвичай використовують для додаткових меню, а горизонтальне, як головне, його ж бачать все? Ось тепер ми можемо переходити до огляду сайтів.

IzzyMenu. Хороший сервіс, який дозволяє створення сайтів як і вертикальне, так і горизонтальне меню. У ньому доступні функції закладного, «ієрархічного» або простого створення меню. Сервіс дуже зручний, але я раджу на ньому зареєструватися, щоб отримати всі його можливості. Загалом хороший онлайн конструктор, який не застаріє ще багато-багато років і буде допомагати нам. Особливості сервісу. Дуже легке і інтуїтивно зрозуміле управління інструментами, можна редагувати абсолютно все, вбудовувати свої CSS стилі, що дуже добре. Ви зможете створити відмінне меню для вашого сайту, а головне зручне вашим користувачам.

PureCSSMenu. Сервіс аналогічний верхньому, але в ньому є кілька «родзинок», наприклад великий каталог готових меню, каталог CSS стилів, ефектів і багато чого іншого теж цікавого. Моя думка, так вони однакові, в одного є одне, у другого друге. як і в першому, нам треба буде зареєструватися, щоб отримати більше можливостей, а можна купити «золотий» аккаунт, для отримання найкращих функцій та іншого. Хороший сервіс для тема «Як створити меню для сайту».